1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. AVM Digital
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,192
 2. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,171
 3. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,153
 4. sjamketu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,140
 5. Pironjan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,140
 6. cmd
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,132
 7. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,113
 8. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,113
 9. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,092
 10. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,090
 11. jetliri1112
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,088
 12. Radeci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,086
 13. cufaq
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,085
 14. alpin-99
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  1,084
 15. BeraD
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,083
 16. gersi009
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,072
 17. sTranGe-H4ck3r
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,063
 18. VDesign
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,062
 19. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,058
 20. G4SHI
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,056

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...