1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  672
 2. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,027
 3. Endrit Sermaxhaj
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  895
 4. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  536
 5. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  602
 6. unikat007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  623
 7. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  689
 8. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  570
 9. BCE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,357
 10. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  637
 11. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,177
 12. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  570
 13. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  749
 14. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  918
 15. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  617
 16. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  589
 17. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  776
 18. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  701
 19. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,085
 20. Blond
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  712

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...