1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. mendi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,427
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,402
 3. argzon
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,397
 4. MiLy
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,386
 5. ValonnMehmeti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,375
 6. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,372
 7. floreentin87
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,335
 8. ValonnMehmeti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,331
 9. Gynii
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,331
 10. sppoozy
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,321
 11. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,290
 12. The Star
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,274
 13. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,260
 14. siimon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,249
 15. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,248
 16. Gynii
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,228
 17. The Star
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,221
 18. Toxici
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,206
 19. TheJuli69
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,199
 20. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,192

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...