1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. iboanonymous
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,069
 2. ami81
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,097
 3. Lajme
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,236
 4. K1XDesign
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  749
 5. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  774
 6. AVM Digital
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  877
 7. AVM Digital
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,176
 8. AVM Digital
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  840
 9. Albcrypto
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  806
 10. Albcrypto
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,044
 11. Dini
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  828
 12. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,085
 13. iboanonymous
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,198
 14. Anais
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  897
 15. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  683
 16. LorentK
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  764
 17. Suad
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  896
 18. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  840
 19. albtech
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  714
 20. albtech
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  694

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...