1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. ValonnMehmeti
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,751
 2. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,735
 3. BeraD
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,712
 4. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,692
 5. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,680
 6. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,672
 7. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,653
 8. MaJk.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,642
 9. z4x0r
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,637
 10. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,605
 11. BeraD
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,593
 12. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,573
 13. arditkrasniqi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,567
 14. Lajme
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,565
 15. PirateKS
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,544
 16. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,529
 17. The Star
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,521
 18. LorentK
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,518
 19. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,460
 20. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,443

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...