1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. LorentK
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,727
 2. jetliri1112
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,240
 3. AVM Digital
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,325
 4. wayfarer
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,163
 5. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,344
 6. OkeyFriends
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,030
 7. thisistonito
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  961
 8. argzon
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,542
 9. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,149
 10. YoutuberCrazy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  831
 11. nnaiim
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  766
 12. nnaiim
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  829
 13. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,730
 14. sppoozy
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,600
 15. Pironjan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,370
 16. K1XDesign
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  985
 17. K1XDesign
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  992
 18. K1XDesign
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,069
 19. LorentK
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  837
 20. LorentK
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  873

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...