1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  2,927
 2. Black Windows
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,918
 3. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,799
 4. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,743
 5. blackd00r
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,543
 6. Sparky'
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,444
 7. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,385
 8. BeraD
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,369
 9. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,344
 10. BCE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,305
 11. Ardzz
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,269
 12. Gynii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,149
 13. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  2,144
 14. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,128
 15. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,121
 16. The Star
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,094
 17. djtrimy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,985
 18. Xhuke
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,945
 19. Rinia.Ks
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,917
 20. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,845

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...