1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Nardino
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,006
 2. Qimthi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  610
 3. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,118
 4. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  728
 5. qendros
  Përgjigjet:
  306
  Shikimet:
  14,870
 6. Inc-seo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,684
 7. p3n7357
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,835
 8. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,141
 9. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,609
 10. K1XDesign
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,067
 11. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  911
 12. DautS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  792
 13. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,358
 14. floreentin87
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,258
 15. LorentK
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,396
 16. jetliri1112
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,020
 17. AVM Digital
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,118
 18. wayfarer
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  985
 19. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,129
 20. OkeyFriends
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  836

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...