1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. beni20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  186
 2. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  189
 3. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  190
 4. dani68
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  198
 5. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  199
 6. Rilindi-14
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  200
 7. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  201
 8. -atdhe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  202
 9. shqipdon_8
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  203
 10. milz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  204
 11. vCreative
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  205
 12. dessiGGNer
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  205
 13. BacK-3. 2-shi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  207
 14. Rilindi-14
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  207
 15. maLware
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  208
 16. -atdhe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  208
 17. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  208
 18. Halili
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  208
 19. Endrit-17
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  208
 20. amarsyla
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  208

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...