1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. qendros
  Përgjigjet:
  306
  Shikimet:
  15,572
 2. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  9,170
 3. The Star
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  8,788
 4. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,661
 5. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,996
 6. p3n7357
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,890
 7. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  6,217
 8. Nardino
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,153
 9. AVM Digital
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  6,147
 10. Inc-seo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,737
 11. boom3rang
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  5,292
 12. K1XDesign
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,112
 13. xo1hack
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,805
 14. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,650
 15. The Star
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  3,381
 16. Gynii
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,368
 17. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,192
 18. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,179
 19. siimon
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  3,067
 20. The Star
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  2,936

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...