1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. gaz3r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  400
 2. ditiendrit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  363
 3. Fox
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  362
 4. gaz3r
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  430
 5. gaz3r
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  351
 6. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  278
 7. G4SHI
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,098
 8. The Star
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,283
 9. -atdhe
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  449
 10. LiburnR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  760
 11. The Star
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  765
 12. LiburnR
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  653
 13. LiburnR
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  569
 14. The Star
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,015
 15. The Star
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  506
 16. ak47***
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  309
 17. cmd
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,156
 18. xo1hack
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,945
 19. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  2,245
 20. shqipdon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  334

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...