1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. qendros
  Përgjigjet:
  306
  Shikimet:
  17,936
 2. The Star
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  3,570
 3. boom3rang
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  6,510
 4. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  3,345
 5. alpin-99
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  1,446
 6. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  3,368
 7. The Star
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,391
 8. Ardzz
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,563
 9. cmd
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,286
 10. cmd
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,394
 11. The Star
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,872
 12. elhamlami
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,247
 13. BeraD
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,868
 14. Gynii
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,474
 15. red&black
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,117
 16. TheJuli69
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,457
 17. shqipdon_8
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,010
 18. The Star
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  3,923
 19. boom3rang
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,104
 20. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,022

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...