1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. LOST
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  760
 2. Nardiunik
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,602
 3. Fatlum Shoshi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,236
 4. beni20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,041
 5. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,063
 6. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,328
 7. Story AK
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  720
 8. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  640
 9. G4SHI
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,575
 10. G4SHI
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,448
 11. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  644
 12. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  4,052
 13. VDesign
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  865
 14. VDesign
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  674
 15. Elbunit
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  989
 16. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  616
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,471
 18. VDesign
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  758
 19. VDesign
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,351
 20. VDesign
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  559

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...