1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. newc0de.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  844
 2. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  907
 3. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  888
 4. Alm1r
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  696
 5. CyberFucker
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  873
 6. mendi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,722
 7. neet
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,203
 8. GranitN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,154
 9. 000latino
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  725
 10. Hextr0jAn
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  803
 11. 4NDR01D
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  837
 12. The Star
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  710
 13. cHs
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,003
 14. The Star
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,447
 15. Kas3oTT
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  767
 16. Cyb3rArn0ld
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  665
 17. aferdini
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,229
 18. mendi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,264
 19. uck_aksh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,083
 20. blackd00r
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,782

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...