1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,750
 2. LOST
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,487
 3. Nardiunik
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,377
 4. Fatlum Shoshi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,918
 5. beni20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,716
 6. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,021
 7. G4SHI
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,241
 8. Story AK
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,317
 9. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  5,743
 10. G4SHI
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,238
 11. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,243
 12. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,260
 13. VDesign
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,470
 14. miraxh
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,237
 15. VDesign
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,315
 16. Elbunit
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,627
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  846
 18. AVM Digital
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  7,390
 19. VDesign
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,361
 20. VDesign
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,219

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...