1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ibledy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,222
 2. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,406
 3. AVM Digital
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,511
 4. rilind_n
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,583
 5. Torpedo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,442
 6. NorMan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,283
 7. Torpedo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,271
 8. Direktori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,382
 9. urankajtazi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,759
 10. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,736
 11. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  3,316
 12. rilind_n
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,802
 13. urankajtazi
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  8,539
 14. urankajtazi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,913
 15. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,434
 16. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,560
 17. agron
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,534
 18. abdullah.b
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,149
 19. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,714
 20. vegeta
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,288

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...