1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  509
 2. rilind_n
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  278
 3. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  385
 4. und3rc00d3
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  439
 5. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  219
 6. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  253
 7. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  259
 8. Mr-Bledi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  229
 9. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  303
 10. boni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  223
 11. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  668
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  230
 13. Taboo
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,594
 14. tupac.al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  278
 15. tupac.al
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  633
 16. miraxh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  781
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  352
 18. boni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  343
 19. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  607
 20. AVM Digital
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  626

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...