1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Taboo
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  7,211
 2. urankajtazi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,738
 3. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,200
 4. Kupid
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,857
 5. urankajtazi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,283
 6. Mefi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,182
 7. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  5,221
 8. beharluu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,493
 9. tupac.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,617
 10. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,408
 11. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,482
 12. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,197
 13. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,767
 14. urankajtazi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  10,599
 15. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,381
 16. Nardino
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,435
 17. rilind_n
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  5,717
 18. Ledi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,429
 19. beharluu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,495
 20. Doricfc
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,674

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...