1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Alkeo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  702
 2. Slumerican
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  600
 3. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  328
 4. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  374
 5. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  355
 6. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  620
 7. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  779
 8. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  376
 9. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  715
 10. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  404
 11. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  582
 12. shqipbook
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  958
 13. und3rc00d3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  257
 14. Mr darki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  492
 15. Mr darki
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  382
 16. tupac.al
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  374
 17. Mr darki
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  616
 18. Mr darki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  363
 19. Blunivers
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  468
 20. Rinoriem
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  445

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...