1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,239
 2. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,087
 3. Alkeo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,802
 4. Taboo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,645
 5. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,897
 6. Taboo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,851
 7. FamaIme
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,255
 8. Atd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,181
 9. ray.dh
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,824
 10. Omerr
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,539
 11. Gjer.g
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,454
 12. Altiny
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,543
 13. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,732
 14. lojrafati
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,340
 15. KMN
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,788
 16. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,956
 17. urankajtazi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  3,101
 18. coycol
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,776
 19. urankajtazi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,641
 20. Taboo
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  6,636

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...