1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Kupid
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  761
 2. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  964
 3. urankajtazi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  569
 4. Taboo
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  3,722
 5. urankajtazi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  523
 6. coycol
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  840
 7. urankajtazi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,687
 8. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  791
 9. KMN
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,146
 10. lojrafati
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  521
 11. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  682
 12. Altiny
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  485
 13. Gjer.g
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  583
 14. Omerr
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  693
 15. ray.dh
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  847
 16. Atd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  399
 17. FamaIme
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  499
 18. Taboo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  899
 19. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  814
 20. Taboo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  742

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...