1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,106
 2. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  992
 3. und3rc00d3
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,471
 4. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,236
 5. rilind_n
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,220
 6. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,601
 7. Rinoriem
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,324
 8. Blunivers
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,686
 9. Mr darki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,200
 10. Mr darki
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,576
 11. Mr darki
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,206
 12. Mr darki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,413
 13. und3rc00d3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,020
 14. shqipbook
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,068
 15. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,436
 16. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,185
 17. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,733
 18. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,144
 19. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,590
 20. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,118

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...