1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,209
 2. ibledy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  565
 3. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  865
 4. arditiii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  520
 5. Doricfc
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  607
 6. beharluu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  6,597
 7. Ledi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,585
 8. rilind_n
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  3,040
 9. Nardino
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,284
 10. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  593
 11. urankajtazi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  5,160
 12. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,473
 13. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,057
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,345
 15. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,383
 16. tupac.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  689
 17. beharluu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  583
 18. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,662
 19. Mefi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  865
 20. urankajtazi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  895

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...