1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. tupac.al
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,842
 2. tupac.al
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  5,293
 3. Fiksohu
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  5,179
 4. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,220
 5. KMN
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  5,452
 6. KMN
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,702
 7. clusterphys
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,565
 8. AVM Digital
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  3,382
 9. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,327
 10. boni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,166
 11. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,555
 12. miraxh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,096
 13. tupac.al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,581
 14. Taboo
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  5,407
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,140
 16. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,695
 17. boni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,087
 18. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,324
 19. Mr-Bledi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,324
 20. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,178

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...