1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. beharluu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  6,573
 2. Ledi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,568
 3. urankajtazi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  5,047
 4. urankajtazi
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  4,373
 5. Taboo
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  3,660
 6. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,609
 7. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,314
 8. rilind_n
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,979
 9. Taboo
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,504
 10. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,438
 11. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,029
 12. urankajtazi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,652
 13. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,628
 14. vegeta
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,358
 15. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,353
 16. Nardino
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,252
 17. Torpedo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,198
 18. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,166
 19. KMN
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,094
 20. BlAcKod3r
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  971

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...