1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,814
 2. boni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,170
 3. beyourself
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,881
 4. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,223
 5. boni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,090
 6. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,755
 7. rilind_n
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  5,236
 8. urankajtazi
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  8,747
 9. Taboo
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  6,644
 10. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,268
 11. und3rc00d3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,024
 12. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,530
 13. florentinceo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,324
 14. urankajtazi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,823
 15. tupac.al
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,845
 16. Mr-Bledi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,326
 17. urankajtazi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  9,552
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,142
 19. shqipbook
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,070
 20. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,069

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...