1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. urankajtazi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  6,450
 2. urankajtazi
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  5,824
 3. Taboo
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  4,663
 4. Taboo
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  3,647
 5. rilind_n
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  3,797
 6. KMN
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,462
 7. Fiksohu
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,081
 8. tupac.al
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,027
 9. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,166
 10. AVM Digital
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,575
 11. urankajtazi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,204
 12. KMN
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,641
 13. KMN
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  833
 14. KMN
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  916
 15. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  4,183
 16. BRBRB
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  654
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,271
 18. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,014
 19. Torpedo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,635
 20. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,115

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...