1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. LOST
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  679
 2. beyourself
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,073
 3. beyourself
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,105
 4. miraxh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,469
 5. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,081
 6. KMN
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,548
 7. LOST
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,753
 8. DardanDaci
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,475
 9. Taboo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,579
 10. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,676
 11. BRBRB
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,905
 12. KMN
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  4,503
 13. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,334
 14. kriptolea
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,255
 15. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,007
 16. florentinceo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,200
 17. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,404
 18. KMN
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,190
 19. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,171
 20. Fiksohu
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  5,073

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...