1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. BlAcKod3r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,500
 2. BlAcKod3r
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,813
 3. vegeta
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,288
 4. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,714
 5. abdullah.b
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,149
 6. agron
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,534
 7. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,560
 8. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,434
 9. urankajtazi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,913
 10. urankajtazi
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  8,539
 11. rilind_n
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,802
 12. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  3,316
 13. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,736
 14. urankajtazi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,759
 15. Direktori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,382
 16. Torpedo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,271
 17. NorMan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,283
 18. Torpedo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,442
 19. rilind_n
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,583
 20. AVM Digital
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,511

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...