1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Projektet Tuaja

Ketu mund ti postoni te gjitha projektet tuaja ne fushen e teknologjis.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,226
 2. LOST
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,164
 3. beyourself
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,989
 4. beyourself
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,538
 5. LOST
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,236
 6. miraxh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,443
 7. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,466
 8. KMN
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,943
 9. KMN
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  5,311
 10. DardanDaci
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,063
 11. Taboo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,968
 12. BRBRB
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,546
 13. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,106
 14. kriptolea
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,627
 15. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,730
 16. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,215
 17. florentinceo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,566
 18. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,774
 19. KMN
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,630
 20. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,763

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...