1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  629
 2. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  804
 3. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  793
 4. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  503
 5. sony24
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  739
 6. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  791
 7. Taboo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  573
 8. Inspector
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  684
 9. sokolit
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  543
 10. xhemalia
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  673
 11. aRdiiaN
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  731
 12. aRdiiaN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  724
 13. rihannadid
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  666
 14. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  671
 15. Kujtim05
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  491
 16. xhemalia
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  911
 17. abracadabra
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  595
 18. SoftCrack
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  679
 19. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  572
 20. p3n7357
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  503

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...