1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Crypton
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,678
 2. Gynii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  429
 3. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  433
 4. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  512
 5. Flori21
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  459
 6. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  10,037
 7. Wukel
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,077
 8. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,633
 9. alking1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,369
 10. Laurant Buzoku
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,343
 11. Flori21
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,060
 12. rilind_n
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,084
 13. GunnerZh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,970
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,154
 15. reflect1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,666
 16. DautS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,591
 17. Xhemajl Avdiu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,880
 18. Kujtim05
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  510
 19. Feridemini1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  701
 20. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,233

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...