1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Bledarsmajl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  594
 2. snuggi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  358
 3. (Coder);
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,113
 4. urankajtazi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  602
 5. InstaBot
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,149
 6. LumiUnikking
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  666
 7. Mooney
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,418
 8. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  605
 9. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  497
 10. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,219
 11. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,721
 12. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,797
 13. Elbunit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,517
 14. Kujtim05
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,062
 15. casaa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,403
 16. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,931
 17. Taboo
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,131
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,966
 19. Blerton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,423
 20. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,326

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...