1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Blerton
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  551
 2. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  934
 3. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  795
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  514
 5. ergial11
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  672
 6. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  468
 7. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  569
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  645
 9. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,285
 10. UnSeen
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  540
 11. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  627
 12. InstaBot
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  448
 13. ergial11
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  510
 14. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  615
 15. KMN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  783
 16. bstermasi1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  627
 17. Jeton rahimi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  907
 18. SmileGranit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  460
 19. Wukel
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  327
 20. p3n7357
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  629

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...