1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. UnSeen
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  366
 2. Albert Krasniqi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  342
 3. SerLova
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  462
 4. Erald Gjeli
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  446
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  258
 6. Lavdim007
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  369
 7. reflect1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  795
 8. Gjer.g
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  347
 9. Marian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  259
 10. Kos155
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  433
 11. Xhuliano Bushi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  340
 12. simpatiku_
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  535
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  500
 14. KMN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  656
 15. casaa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  444
 16. selim canar
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  516
 17. NANO
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  570
 18. Arber.S
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  590
 19. Gentrit Hasani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  555
 20. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  466

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...