1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  12,618
 2. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  11,284
 3. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  10,037
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,154
 5. GunnerZh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,970
 6. reflect1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,666
 7. Illmatic
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,740
 8. denada
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,674
 9. DautS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,591
 10. rilind_n
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,084
 11. Kujtim05
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,062
 12. casaa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,403
 13. denada
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,379
 14. Albronaa
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,973
 15. BlAcKod3r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,972
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,966
 17. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,951
 18. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,931
 19. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,797
 20. aRdiiaN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,794
 21. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,721

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...