1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  12,618
 2. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  361
 3. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,321
 4. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  499
 5. denada
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  655
 6. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  434
 7. Codeks
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  499
 8. iC3
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  457
 9. urankajtazi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  582
 10. Flamur Rudi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  850
 11. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  615
 12. DautS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,591
 13. Codeks
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  867
 14. Shkodrani
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  663
 15. Gjer.g
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  347
 16. Codeks
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  647
 17. dr_iton
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,546
 18. dr_iton
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,067
 19. K@K@shi-H²0
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  935
 20. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  433
 21. denada
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,674

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...