1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  12,617
 2. Kujtim05
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,622
 3. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,285
 4. Crypton
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,678
 5. dr_iton
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,546
 6. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  934
 7. DarKr0x
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,357
 8. Mooney
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,418
 9. cr777
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  786
 10. denada
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  967
 11. und3rc00d3
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  711
 12. Vedat I.
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  899
 13. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  795
 14. InstaBot
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,149
 15. InfoPITTY
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,006
 16. InstaBot
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  641
 17. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,233
 18. Lekosta
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  815
 19. Akilari
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,385
 20. xhemalia
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  911
 21. windowsi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,315

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...