1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  12,618
 2. iboanonymous
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  196
 3. reflect1
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  427
 4. InstaBot
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  401
 5. tupac.al
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  522
 6. Aureli AK
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  214
 7. Eronimaks
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  157
 8. p3n7357
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  170
 9. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  204
 10. Aureli AK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  328
 11. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  273
 12. Wukel
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  340
 13. Lavdim007
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  597
 14. Wukel
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  307
 15. InstaBot
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  641
 16. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  704
 17. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  295
 18. UnSeen
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  366
 19. Albert Krasniqi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  342
 20. Erald Gjeli
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  446
 21. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  258

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...