1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  382
  Postimet:
  2,254
  Tema e fundit: pom vyne ndihme rreth c# me loops Eronimaks, 4 Maj 2020
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  169
  Postimet:
  932
  Tema e fundit: PHP per fillestaret Pitkini, 8 Gusht 2020 në ora 18:07
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  270
  Postimet:
  1,501
  Tema e fundit: Template Game Server Hosting powerhost.al, 4 Gusht 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  12,618
 2. enrique
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  620
 3. Sec.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,315
 4. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  833
 5. Teh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  969
 6. X-h4ck
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,299
 7. BaDBoY-ALbania
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  433
 8. z3r0
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  465
 9. K@K@shi-H²0
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  935
 10. xonn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  445
 11. sppoozy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  437
 12. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  418
 13. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,399
 14. arbII*
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  483
 15. Albronaa
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,973
 16. Irena
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  488
 17. beni20
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  747
 18. Albronaa
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,176
 19. immortal.boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  744
 20. Nozzge
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,235
 21. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,316

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...