1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  367
  Postimet:
  2,175
  Tema e fundit: Algoritme !!! Donart, 18 Qershor 2018
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  150
  Postimet:
  839
  Tema e fundit: Giveaway 200.000 views ne IGVideo ose IGTv InstaBot, 19 Korrik 2018 në ora 21:54
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  254
  Postimet:
  1,411
  Tema e fundit: Shes envato templates 50 % zbritje SoftCrack, 22 Korrik 2018 në ora 21:40
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  5,127
 2. Mooney
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  783
 3. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  164
 4. p3n7357
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  177
 5. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  178
 6. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,873
 7. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,304
 8. Vlersonhaliti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,405
 9. Elbunit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,201
 10. Kujtim05
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,443
 11. casaa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,119
 12. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,351
 13. aRdiiaN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,120
 14. Taboo
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,567
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,578
 16. Blerton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,061
 17. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,990
 18. Crypton
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,700
 19. Gynii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  157
 20. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  171
 21. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  222

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...