1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth Procesorëve, Pllakëzës amë (Motherboard), si dhe Memorieve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  9,317
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  248
 3. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  406
 4. defrim
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  277
 5. KMN
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  298
 6. Albertgj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  207
 7. enea dervishi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  274
 8. zaki94
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  286
 9. igliramaj
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  431
 10. 4n0n!m
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  332
 11. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  314
 12. Erooniti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  369
 13. ceo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  379
 14. Chako
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,041
 15. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,049
 16. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,450
 17. iGhost.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,034
 18. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,753
 19. urankajtazi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  331
 20. Gashi2
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  643
 21. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,843

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...