1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,468
 2. blackBF
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,465
 3. BDernjani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,458
 4. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,441
 5. becki89
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,440
 6. ms-dos
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,430
 7. -LapheChosu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,416
 8. Phantomm
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,416
 9. Liridoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,414
 10. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,405
 11. marjo123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,398
 12. Leutrimi1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,380
 13. niko
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,373
 14. festimeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,372
 15. blackstar1234567
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,372
 16. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,370
 17. alberTiKTN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,369
 18. toniyayo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,368
 19. *VLORI*
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,361
 20. Oscar
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,354

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...