1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Tripx
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  659
 2. becki89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  497
 3. Marseli
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  544
 4. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  870
 5. shqipbook
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  566
 6. sg1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  804
 7. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  479
 8. Lodvald
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  776
 9. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  519
 10. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  518
 11. provaprovaprova
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  962
 12. xhuke33
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  609
 13. Leutrimi1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  578
 14. Jakup Mustafa
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  702
 15. [HND]s
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  782
 16. Lodvald
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  824
 17. Lusiferri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  503
 18. sg1
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,236
 19. sg1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  535
 20. Ruhsulin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  500

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...