1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Rio2016
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  815
 2. Tripx
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  604
 3. sg1
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,763
 4. becki89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  474
 5. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  848
 6. shqipbook
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  552
 7. Marseli
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  528
 8. sg1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  780
 9. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  463
 10. TMT
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,063
 11. Lodvald
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  747
 12. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  499
 13. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  505
 14. provaprovaprova
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  944
 15. xhuke33
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  595
 16. Leutrimi1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  562
 17. sg1
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,202
 18. Jakup Mustafa
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  676
 19. [HND]s
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  728
 20. Lodvald
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  806

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...