1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. urban-styl
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,613
 2. ervisivv
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,612
 3. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,605
 4. florianstatovci
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,593
 5. sulanjaku
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,583
 6. Lodvald
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,582
 7. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,575
 8. Lodvald
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,562
 9. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,551
 10. Donald Tasha
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,549
 11. tosi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,537
 12. sg1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,531
 13. sg1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,528
 14. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,525
 15. ArditS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,508
 16. Oscar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,496
 17. ph3wl
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,494
 18. berl01
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,490
 19. Jakup Mustafa
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,474
 20. arditkrasniqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,472

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...