1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. FCBarcelonaSport
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  918
 2. Onfire
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  637
 3. Donald Tasha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  520
 4. valon27
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  627
 5. Ge1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  483
 6. sg1
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  934
 7. blackstar1234567
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  634
 8. blackstar1234567
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  624
 9. xhuke33
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,567
 10. Fiksohu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  661
 11. blackBF
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  718
 12. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  675
 13. Tiranalb
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,352
 14. Rio2016
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  533
 15. K2_ZEJD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  531
 16. Bagin
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,146
 17. Seldi Shehu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  481
 18. CyberHack Al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  490
 19. Klajd.
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  900
 20. Rio2016
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  848

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...