1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. e'97
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  466
 2. Tiranalb
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,280
 3. Markelindd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  518
 4. valon27
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  605
 5. Onfire
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  615
 6. Donald Tasha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  502
 7. Ge1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  465
 8. sg1
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  905
 9. Fiksohu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  593
 10. sg1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,034
 11. blackBF
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  702
 12. blackstar1234567
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  617
 13. blackstar1234567
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  611
 14. xhuke33
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,516
 15. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  620
 16. Rio2016
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  516
 17. K2_ZEJD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  516
 18. Seldi Shehu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  469
 19. CyberHack Al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  472
 20. Klajd.
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  868

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...