1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  901
 2. FCBarcelonaSport
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  898
 3. Klajd.
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  882
 4. undercovaa undercovaa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  879
 5. riadkozhani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  871
 6. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  869
 7. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  867
 8. ilirr
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  862
 9. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  860
 10. elhamlami
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  858
 11. shkelqqshady
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  858
 12. berl01
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  851
 13. rodolfosilvano
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  848
 14. ervisivv
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  840
 15. Don AlCa
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  839
 16. Rio2016
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  836
 17. ilsnezir
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  828
 18. tosi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  824
 19. Lodvald
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  813
 20. florianstatovci
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  812

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...