1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Xhevat.309
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,065
 2. Gentipr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  480
 3. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  583
 4. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  693
 5. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  991
 6. sg1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  812
 7. Phantomm
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  664
 8. florianstatovci
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  822
 9. Phantomm
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  553
 10. cold-trojan
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  473
 11. cold-trojan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  546
 12. enneaa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  571
 13. l0rdkr0n0s
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  706
 14. FROXI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  648
 15. Koraab
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  358
 16. CASPARONE
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  441
 17. Donald Tasha
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  790
 18. e'97
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  478
 19. Tiranalb
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,100
 20. Markelindd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  535

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...